Ženy s rôznymi postavami obliekali rovnaký outfit a takto to dopadlo

Mnoho jedincov si myslí, že aby boli módne alebo atraktívne, musia mať špecifický typ postavy. Pokiaľ však oblečenie nosíte správne, môžete štylizovať čokoľvek. Je to mysliteľné, napriek tomu, čomu niektorí ľudia môžu veriť.

Štýlová influencerka Denise Mercedes spolupracovala s jednou zo svojich kamarátok Máriou Castellanosovou, aby rozptýlila tento rozšírený mýtus. Spoločne títo dvaja priatelia spustili výzvu #StyleNotSize na Instagrame, ktorá prilákala veľa fotografií po tom, čo ju zahájili. Táto výzva v podstate ukazuje, že ľudia s dvoma odlišnými typmi tela sa môžu obliekať podobne a vyzerať skvele. Kým to sami otestovali, mnohí si nemysleli, že je to možné, a preto sa to rýchlo stalo veľkým šialenstvom. Toto neuveriteľne módne duo kamarátov sa stalo virálnym online.

Zdroj:  DeniseMercedes.com  | TikTok  | Instagram  | Facebook

Náš tip: Máte nějaké ty centimetry navíc a pracujete ve zdravotnictví? I tak můžete mít slušivé zdravotní oblečení.  Na www.infinitemedstyle.com seženete zdravotní oblečení, ale i zdravotnickou obuv i ve větších velikostech, za to  jsou vždy designové a kvalitně zpracované. Takže vám to bude slušet i při výkonu tohoto náročného povolání.