Tento pes dokonale paroduje Madonnu na jej najlepších fotkách

Vincent Flouret, francúzsky módny fotograf z Paríža, odhalil projekt, ktorý divákom veľmi leží na srdci. Max, jeho 6-ročné šteňa, je zahrnutý do iniciatívy, ktorej cieľom je reprodukovať Madonnine klasické obrázky a obaly albumov. Vincentovo fotografovanie s jeho maznáčikom začalo krátko po tom, čo dokončili dobrovoľnícku prácu s City Shelters v Los Angeles. Ich práca však deň za dňom prekvitala a Max sa jej rýchlo prispôsobil.

Keď sa pozriete na fotografie, uvidíte, prečo je Max tak vynikajúcou voľbou pre modelku. Šťastný fotograf tvrdí, že jeho maznáčik je pre neho najvyššou prioritou.

„Pre Maxa je všetko hra.“ Napríklad keď s ním potrebujem šiltovku na natáčanie, radšej ju zoženiem dva týždne vopred a donútim ho, aby sa s ňou hral, aby si na ňu zvykol. Vďaka tomu sa pre neho fotenie stáva niečím typickým a príjemným. Pre tento projekt som si vybral Madonnu, pretože ju zbožňujem. Verím, že náš projekt by bol vhodnou poctou umelcami. Robím tento typ práce, kedykoľvek si odpočiniem od svojej komerčnej práce, a robí mi to veľa potešenia.“

Podľa Vincenta mu trvalo 8 mesiacov, kým dokončil kostýmy, školenia a fotografovanie projektu.

Najlepšou vlastnosťou projektu je jeho charitatívna zložka. Vincent má v úmysle venovať výťažok z predaja výtlačkov „Maxdonny“ Madonninej charitatívnej organizácii Raising Malawi, ktorá pracuje na zlepšení života sirôt a zraniteľných detí v Malawi.

Na ich prekvapenie Madonna tiež zverejnila obálku projektu Maxdonna ‚Like a Virgin‘ na svojom Instagrame. Poďme sa pozrieť na ďalšie projektové rekreácie.

Zdroj obrázku:  max_et_vincent